cenník

 

                                         

SVADOBNÁ FOTOGRAFIA:

Svadobné portréty  - V prípade že chcete nafotiť na pamiatku z vášho svadobného dňa iba mladomanželské umelecké fotografie (cca 100 najkrajších upravených fotografií, vrátane ČB prevedenia), či už mimo svadobného dňa,alebo priamo počas neho, je možnosť objednať si fotografovanie svadobného páru samostatne.

Balík MINI  - V cene je zahrnuté fotografovanie od začiatku svadby (prípravy, odobierka,...) po obrad a fotenie po obrade s hosťami + portrétne fotenie mladomanželov, na ktoré je potrebné si vyčleniť aspoň 1,5 hodiny, najlepšie ešte pred obradom. Všetky fotografie sú upravené a odovzdané na DVD. Suma sa nenavyšuje o žiadne ďalšie poplatky, dopravu ani iné náklady si neúčtujem. Počet odovzdaných fotografií závisí od veľkosti svadby a počtu hostí. Štandardne sa jedná o 300 a viac upravených fotografií.

Balík BASIC  -  V cene je zahrnuté fotografovanie od začiatku svadby (prípravy, odobierka,...) po zábavu cca do 19tej hodiny + portrétne fotenie mladomanželov, na ktoré je potrebné si vyčleniť aspoň 1,5 hodiny, najlepšie ešte pred obradom. Všetky fotografie sú upravené a odovzdané na DVD. Suma sa nenavyšuje o žiadne ďalšie poplatky, dopravu ani iné náklady si neúčtujem. Počet odovzdaných fotografií závisí od veľkosti svadby a počtu hostí. Štandardne sa jedná o 500 a viac upravených fotografií.

Balík MAXI - V cene je zahrnuté fotografovanie od začiatku svadby (prípravy, odobierka,...) po čepčenie, cca do 1 hodiny ráno + portrétne fotenie mladomanželov, na ktoré je potrebné si vyčleniť aspoň 1,5 hodiny, najlepšie ešte pred obradom. Všetky fotografie sú upravené a odovzdané na DVD. Suma sa nenavyšuje o žiadne ďalšie poplatky, dopravu ani iné náklady si neúčtujem. Počet odovzdaných fotografií závisí od veľkosti svadby a počtu hostí. Štandardne sa jedná o 800 a viac upravených fotografií.